Przeskocz do treści

Turystyka – także z dzieckiem

Małe dziecko nie musi być powodem do tego, aby zostawać na urlop, czy długi weekend w domu. Dla wielu jednak pierwszy wyjazd z pociechą do trzeciego roku życia może być problemem. Przede wszystkim troskliwi rodzice zastanawiają się, co wziąć ze sobą, aby zapewnić dziecku wygodę i bezpieczeństwo.

Nie tylko ruch, ale i odpoczynek

łóżeczko turystyczne dwupoziomoweNa rynku jest mnóstwo wózków i nosidełek, które mają ułatwić wędrówki, czy zwykłe spacery z dzieckiem podczas wakacji. Jednak dzienna aktywność to nie wszystko. Co z nocą, spaniem i dziennymi drzemkami?

Nie każdy wynajęty pokój, nawet w dobrym pensjonacie, jest urządzony z myślą o najmłodszych klientach. Jak więc zapewnić dziecku wygodne i bezpieczne miejsce do spania? Rozwiązanie jest proste i niezbyt drogie - chodzi o łóżeczko turystyczne dwupoziomowe dostępne na Pinkibaby.pl. Na rynku jest sporo modeli takiego przenośnego mebelka. Każdy zaopatrzony w odpowiednią torbę ułatwiającym przewożenie i przenoszenie łóżeczka.

Jedno łóżeczko - szereg możliwości

Niektóre łóżeczka turystyczne dwupoziomowe posiadają składaną budkę, inne są sprzedawane z wyposażeniem dodatkowym - np. z przewijakiem, czy zabawką, którą można łatwo przywiesić z boku. Wiele modeli posiada też wyjście boczne - idealne np. dla 2-3-latka.

Zważywszy, że z takiego łóżeczka może korzystać nawet trzylatek, oznacza to, że może ono towarzyszyć rodzinom w niejednym wyjeździe.

Wyjazdy z małym dzieckiem stają się dziś coraz prostsze - sprzyja to rodzinnemu spędzaniu czasu.