Przeskocz do treści

Spódnica na ciążowy brzuszek

Przyszła mama nie musi rezygnować z kobiecego elementu garderoby, jakim jest spódnica. Ta natomiast może być równie modna i nowoczesna, jak standardowe ubranie. Ciążowy brzuszek nie ogranicza też kobiety spodziewającej się dziecka przy wyborze fasonu. Spódnica ciążowa może być np. ołówkowa, długa, z falbankami lub jeansowa.

Każda kobieta okres ciąży charakteryzuje jako wyjątkowy. Przyszłe mamy zwracają uwagę na zmiany, jakie zachodzą w ich ciele. Jedną z najbardziej widocznych jest rosnący brzuszek. Z tygodnia na tydzień coraz trudniej dopasować do niego ubranie. To czas, w którym warto sięgnąć po elementy garderoby do zadań specjalnych, m.in. spódnicę ciążową. Komfortowe ubrania są najlepszym przyjacielem każdej kobiety oczekującej narodzin swojego dziecka. W pewnym okresie ciąży ogromną trudność sprawiają jej codzienne czynności. Ubranie nie powinno więc być kolejnym powodem do frustracji.spódnica ciążowa

Spódnica ciążowa uszyta jest z materiału, który nie ma problemu z dopasowaniem się do jej zmieniającego się ciała. Rośnie wraz z brzuszkiem i nie traci pod względem komfortu jej noszenia. Uszyta z materiału dobrej jakości, odpornego na działanie środków piorących i uszkodzenia oraz zagniecenia, będzie służyła jej przez cały okres oczekiwania na dziecko, świetny przykład widziałam na 99 Shop. Przyda się również tuż po jego narodzeniu, gdy mama zechce wyglądać kobieco i szykownie, a jej sylwetka nie zdąży jeszcze wrócić do formy sprzed ciąży.