Przeskocz do treści

Pusheen – słodkie akcesoria

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie posiada żadnego gadżetu ze znaną fikcyjną postacią. Takie dodatki produkowano w Polsce już ponad czterdzieści lat temu! Co dziś cieszy się największą popularnością?

Gdy pod koniec lat siedemdziesiątych telewizja emitowała serial "Pogoda dla bogaczy", na straganach można było kupić przypinki z wizerunkami ich bohaterów, dobrego Rudy'ego Jordache i złego Williama Falconettiego. Takie gadżety chciało mieć każde zapatrzone w srebrny ekran dziecko. 

Dziś wybór akcesoriów z bohaterami bajek, filmów i komiksów tylko wzrasta. W dorosły wiek weszli już ludzie, którzy w dzieciństwie zaczynali każdy dzień od kanapek, zjedzonych z talerzyka z nadrukowanym zdjęciem nastoletniego czarodzieja, Harry Pottera. Co ciekawe, jest on wciąż popularny i seria powieści oraz filmów o jego przygodach nie przeszła z czasem do lamusa. 

Wśród akcesoriów tego typu swoje miejsce mają dodatki z wizerunkiem znanych z baśni lub kreskówek kotów i psów, takich jak Garfield, czy Snoopy. Widok siwego, pręgowanego, tłuściutkiego pupila, który skwapliwie naśladuje ludzkie czynności, przez wiele osób uważany jest za relaksujący, zabawny i poprawiający humor, a także słodki. 

Jedną z takich kocich gwiazd jest Pusheen akcesoria z nią w roli głównej: kosmetyczki, breloki, skarbonki, maseczki spa, magnesy, czy kable do ładowania smartfonów sprawiają, że jest to pomysł na prezent nie tylko dla nastolatki, czy dziecka, ale także alternatywa dla popularnych misiów i innych maskotek lub przytulanek.

Akcesoria Pusheen dostępne w tym miejscu.