Przeskocz do treści

3 powody, dla których warto kupić mystery box

Mystery Box to, jak sama nazwa mówi, tajemnicze pudełko, w którym zawartość może być naprawdę rozmaita. Dlaczego warto je kupować?

Dla przyjemności dawania

Możliwość obdarowania bliskiej osoby tego typu podarunkiem jest ogromną przyjemnością dla obydwu stron. Świadomość, że prezent jest związany z interesującą daną osobę tematyką daje wiele satysfakcji i sprawia, że darczyńca czuje, że zakupił coś specjalnie z myślą o obdarowywanym.

Takie prezenty można dawać zarówno w związku z określoną okazją lub zupełnie bez niej. Tego typu niespodzianka z pewnością wywoła uśmiech u każdego, kto ją otrzyma.

Ze względu na mnogość wyboru

W mystery boxach znajdują się naprawdę różne przedmioty - od takich drobiazgów jak smycze czy długopisy, poprzez koszulki czy czapki, aż po kolekcjonerskie figurki i inne przedmioty, które mogą dać wiele frajdy fanowi danego uniwersum.

Co istotne, w większości sklepów oferujących tego typu pudełka z gadżetami, można jasno wskazać, czego ma w nim nie być. To pozwoli zachować element niespodzianki (na przykład podczas zakupów dla siebie), przy jednoczesnym uniknięciu ryzyka powtórek. Z tej opcji nie trzeba korzystać - szczególnie jeśli tajemnicze pudełka kupuje wśród znajomych więcej osób. Wówczas doskonałą zabawę daje możliwość wymieniania się gadżetami.

Mniejsze i większe pudełka

Dzięki wielu rozmiarom boxów można idealnie dopasować go do swoich potrzeb. Bez okazji wystarczy zakupić drobne pudełko, zawierające niewiele gadżetów, a na urodziny lub zbliżoną okazję - droższą opcję.